CONTACT

Dealers

Klik op de knop om onze dealers te kennen!


Van Bouwel Verkoop & Service BV

Industriezone Bosduin
Energielaan 2
B-2950 Kapellen
Tel: +32 3 666 33 33
Fax: +32 3 666 20 99
info@vanbouwel-kranen.be
BTW: BE 0464 846 467

Rekeningnummers

KBC

BIC KREDBEBB

IBAN BE81 4169 1028 0124

ING

BIC BBRUBEBB

IBAN BE05 3630 9686 7775

RABO

BIC RABONL2U

IBAN NL69 RABO 0140 5895 46


Algemene informatie

Sabine Hanse

+32 3 666 33 33

info@vanbouwel-kranen.be


Boekhouding

Lut Blondé

+32 3 666 33 33

lut@vanbouwel-kranen.be


Sales

Els Walravens

+32 3 666 33 33

sales@vanbouwel-kranen.be


Magazijn

Herwig Goffin

+32 3 666 33 33

aftersales@vanbouwel-kranen.be


Ondersteuning magazijn

Eirin Vanhee

+32 3 666 33 33

magazijn@vanbouwel-kranen.be


Zaakvoerder

Frank Van Bouwel

+32 3 666 33 33

frank@vanbouwel-kranen.be


Operations Manager

Gert van Bouwel

+32 3 666 33 33

gert@vanbouwel-kranen.be


Vertegenwoordigers

Wallonië, Oost- en West-Vlaanderen

Peter Laforce

+32 496 77 89 97

peter@vanbouwel-kranen.be


Antwerpen, Vlaams-Brabant, Limburg & Zuid-Nederland

Stijn van Bouwel

+ 32 3 666 33 33

stijn@vanbouwel-kranen.be


Van Bouwel Verkoop & Service is al ruim 30 jaar uw specialist op het vlak van kranen, vracht­wagen­opbouw en trailer­opbouw


        
ONZE DIENSTEN

- Verkoop

- Verhuur

- Onderhoud & Service

BEZOEK ONS

Industriezone Bosduin

Energielaan 2-4

2950 Kapellen

BELGIË